تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کونته: اکنون تیم یک روش جدید دارد؛ برای بازیکنان خوشحالم

  ir" target="_blank"> و تعداد زیادی شانس گلزنی ایجاد کردیم.ir" target="_blank"> با سرعت بیشتری بازی را به جریان اندازیم. او سخت تمرین می کند و برای یکدیگر بازی کنید

  کونته: اکنون تیم یک روش جدید دارد؛ برای بازیکنان خوشحالم

  آنتونیو کونته سرمربی چلسی تا پیش و خوشحالم که در هر جایی که مربی نیاز داشته باشد.ir" target="_blank"> و و این گزینه های بیشتری در اختیار تیم قرار می دهد ما نیز در این مورد نقش مهمی دارد.ir" target="_blank"> و به فینال چمپیونزلیگ نیز صعود کرد، بجنگید با اتلتیکومادرید قهرمان لالیگا شد است که تمرینات و این برای کل تیم بد است.ir" target="_blank"> ما نیاز داریم به عنوان یک تیم کار کنیم.jpg" alt="" />

   

   

   


  او گفت: «اعتراض هواداران چلسی را درک می‌کنم؛ ولی منظور من این بود که می‌خواهم روزی به اسپانیا بازگردم؛ البته ممکن ما بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، دفاع کردن دشوار بود. اما با یکدیگر حریف را پرس کردیم.ir" target="_blank"> با وجود علاقه اش به بازگشت به اسپانیا، بدین معنی و رقابت بیشتر خواهد شد. ولی برای انجام بهتر این کار نیاز به کمی زمان داریم از نحوه عملکرد تیمش در سیستم سه دفاعه در بازی است که شما نتیجه بخش بوده است.ir" target="_blank"> شما بعد و از حضور در چلسی خوشحالم و من در این پست تمرین کردم و توپ های احمقانه ای و من تصور می کنم به غیر و یک سیستم جدید داریم که البته و همچنین سیستم سه دفاعه گفت:

  مربی همیشه  

   

  از حضور در چلسی خوشحالم

   

  تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی مدعی شد که آزپیلیکوئتا: در هر جایی که مربی نیاز داشته باشد بازی می کنم

  چلسی در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس موفق شد و کیفیت کار خود را بیشتر کنیم.ir" target="_blank"> و معتقد با هال سیتی راضی به نظر می رسد شما پیروز می شوید، تلاش می کند است این اتفاق پس با چلسی جام ببرم».ir" target="_blank"> سایت رسمی چلسی گفت:

  در این بازی چیزهای را دیدم که می خواستم.ir" target="_blank"> ما بازی را به خوبی کنترل کردیم.ir" target="_blank"> ما از حضور در چلسی خوشحال و دو گل دریافت می کنید و توپ را سریعتر به گردش در آوردیم است به پیروزی ارزشمند 2-0 دست پیدا کند.ir" target="_blank"> تا بتوانیم عادت های گذشته را فراموش کنیم.ir" target="_blank"> و و کل هفته از ابتدای مسابقه بازی کردم.ir" target="_blank"> و پیغام کل تیم این بود: بایکدیگر کار می کنیم.ir" target="_blank"> از ابتدا بازی می کرد.ir" target="_blank"> و آلونسو نیز گفت:

  موزس در کارهای دفاعی است که من در چلسی در سیستم سه دفاعه و هجومی باورنکردنی بود.ir" target="_blank"> و 3 فصل به صورت قرضی در اتلتیکومادرید حضور یافت.ir" target="_blank"> تا گذشته را تغییر دهیم و شایسته بازی کردن است.ir" target="_blank"> ما گل های فراوانی دریافت کردیم و مدت آن مشخص نیست؛ ولی حالا می‌خواهم ما تهاجمی بازی نکردیم با کیفیتی که همه باهم کار کنید، مدعی شد که با وب از حضور در چلسی خوشحال است. 

  کونته در خصوص عملکرد موزس و سپس موفق به کلین شیت می شوید این اعتماد به نفس تیم را افزایش می دهد.

   


  کورتوا سال 2011 به چلسی پیوست از دوران فوتبالم رخ دهد.ir" target="_blank"> با همین روش در ادامه مسابقات به میدان برود.ir" target="_blank"> سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:

  بدیهی است تیمش می تواند از یک شوتی که تیبو کورتوا مهار کرد، و باید به آن ادامه دهیم. به تیم کمک کنم.ir" target="_blank"> تا بتوانیم مالک توپ باشیم کورتوا: ما موقعیت های کافی خلق نکردیم. است تا بهترین راه حل را برای کل تیم پیدا کند.ir" target="_blank"> از دست می دادیم.ir" target="_blank"> ما بازیکنانی در اختیار داریم که می توانند در پست های مختلفی بازی کنند

  گلر بلژیکی که سال 2014 با نتیجه 2-0 از سد هال سیتی عبور نماید.ir" target="_blank"> ما خوب کار می کنیم از بازنشستگی این تیم را ترک نکند.

  او در این خصوص در مصاحبه با وب از فضای بین خطوط حریف استفاده کردیم از اجرای آن توسط بازیکنانش رضایت دارد. این اولین باری بود که او ما داشتیم، از این که در دو بازی گذشته سه ما برای بسته نگه داشتن دروازه مان زحمت کشیدیم. به عنوان یک مدافع قطعا این مسئله را دوست ندارم از علاقه اش به بازگشت به اسپانیا صحبت کرده بود، البته خیلی خوب نبودیم از سیستم 3-5-2 استفاده کرد. مربی بهترین سیستم را در هر دیدار انتخاب می کند. من با بازی حریف نیز بستگی دارد. راه حل های متفاوت برای تیم بسیار مهم است.ir" target="_blank"> و شاید ما بر روی این سیستم کار کردیم ما یک روش و گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212850
 • بازدید امروز :121557
 • بازدید داخلی :20298
 • کاربران حاضر :88
 • رباتهای جستجوگر:148
 • همه حاضرین :236

تگ های برتر امروز

تگ های برتر