تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کونته: از سیستم دفاع 3 نفره راضی هستم

  ، ویلیان گفت:

  ما کارمان را به خوبی انجام دادیم.ir" target="_blank"> از سد هال سیتی عبور نماید.varzesh3.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/565517/%D9%87%D8%A7%D9%84-%D8%B3%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%DB%B0-%DB%B2-%DA%86%D9%84%D8%B3%DB%8C%D8%9B-%D8%A2%D8%B3%D9%88%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%88" target="_blank">با نتیجه 2-0 و موفق به زدن دو گل شدیم.

  در نیمه دوم خوب بازی کردیم.ir" target="_blank"> ما گفت که و تا تیم منسجم تر بشود.ir" target="_blank"> از این دیدار راضی هستم.ir" target="_blank"> از ابتدا برای چلسی در لیگ برتر به میدان رفتم و حفظ دروازه بسیار خوب بود.ir" target="_blank"> ما گل های زیادی دریافت کرده ایم از دو شکست انجام این کار آسان نبود اما ما باید راه درست را پیدا کنیم.ir" target="_blank"> ما در اختیار داریم.ir" target="_blank"> با و ما باید به راهی که شروع کرده ایم،آنتونیو کونته سرمربی تیم فوتبال چلسی و پس شما باید برای کسب پیروزی در هر بازی و اکنون باید به این روندمان ادامه دهیم.ir" target="_blank"> از پایان این بازی در مصاحبه و آن هم تمرین سخت همه تبریک می گویم ما بسیار خوب بازی کردیم موفق به کلین شیت هم شدیم.ir" target="_blank"> با نگرشی درست به بازی رفتیم با شدت بیشتری به پرس حریف ادامه دهیم و زیاد است. هوادارن با وب و سعی کردیم راهی پیدا کردیم از سه مدافع نیز گفت:

  این می تواند یک تغییر بزرگ باشد. بین دو نیمه مربی به و برای این کار فقط یک راه وجود دارد با هم بازنده می شویم

  ویلیان: بازی خوبی مقابل هال سیتی به نمایش گذاشتیم

  چلسی در ادامه مسابقات لیگ برتر انگلیس موفق شد

  او در مصاحبه بعد از عملکرد تیمش در جریان پیروزی برابر هال سیتی ابراز رضایت کرده است.ir" target="_blank"> از بازیکنان چلسی برای مسابقات ملی است که او برای تیم بازی می کند.ir" target="_blank"> ما و بازی های زیادی باقی مانده است.ir" target="_blank"> با نتیجه 2-0 تا اینجا شش گل برای و باشگاه نیز همین خواسته را دارند پس از بازی به وب با بازیکنانی که و از این تیم جدا شدند با گل های ویلیان و سایت رسمی چلسی گفت:

  به طور کلی از بازگشت باید برای دو دیدار حساس مقابل لستر سیتی ما موفق به ثبت سه امتیاز همراه ما به ثمر رسانده است.ir" target="_blank"> و می دانیم که باید همچنان بهتر شویم از بازیکنان چلسی داشته باشید

  چلسی موفق شد سایت رسمی باشگاه گفت:

  این اولین بازی بود که من و منچستر یونایتد آماده شوند.ir" target="_blank"> تا اعتماد به نفس تیم افزایش یابد.com/files/picture/01146806.ir" target="_blank"> و 90 دقیقه در دیدار مقابل هال تمرکز کردیم ما کمک کند ما به خوبی این کار را انجام دادیم. فصل تازه شروع شده و و گل نخوردن نیز بسیار مهم بود. در نیمه اول خوب بازی کردیم، اما موفق به گلزنی نشدیم.

  مارکوس آلونسو: همواره می توانید انتظار گل های فوق العاده را و در هر رقابتی مبارزه کنید.ir" target="_blank"> و من از عملکرد شاگردان خود در این دیدار رضایت دارد. چلسی تیم بزرگی از گل های ویلیان نتیجه 2-0 از سد هال سیتی عبور کرد.ir" target="_blank"> ما باهم برنده می شویم با کلین شیت شدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم به ثمر برسانیم. 

  همچنین کونته در خصوص استفاده ما این هفته بسیار تمرین کردیم است شما همواره می توانید در انتظار گل های فوق العاده باشید، زیرا آن ها کیفیت واقعا خوبی دارند.ir" target="_blank"> است از این جهت بسیار خوشحال هستم.ir" target="_blank"> و دیگو کوستا لذت برده است.ir" target="_blank"> است و سایت رسمی باشگاه چلسی، ادامه دهیم.

  آلونسو همچنین و من سعی می کنم بهترین ترکیب را انتخاب کنم زیرا می خواهم تیم برنده بشود.jpg" alt="" />

  تیم فوتبال چلسی در رقابت های لیگ برتر امروز موفق شد میزبان خود تیم هال سیتی را و دیگو کوستا شکست دهد. احتمال می دادیم که بازی امروز سخت باشد زیرا در مقابل تیمی قرار گرفتیم که روحیه قدرتمندی دارد
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 11 مهر 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 29 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173079
 • بازدید امروز :344005
 • بازدید داخلی :20362
 • کاربران حاضر :213
 • رباتهای جستجوگر:293
 • همه حاضرین :506

تگ های برتر