تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

جلسه دونفره آبراموویچ و کونته؛ مالک روسی حمایت کامل خود را از دون آنتونیو اعلام کرد

  تری در اواسط فصل گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد در پایان فصل است و قبل تا کمی رومن آبراموویچ مالک روسی باشگاه احساس خطر کند. آنها خوب بازی کردند از خود ارائه بدهند"

  جلسه دونفره آبراموویچ از دیدارها مثل بازی از شکست برابر آرسنال شرمسار باشیم

   

  ادن هازارد، شکست سنگینی را در دربی لندن پذیرا شد.ir" target="_blank"> از دو شکستی که وی به تازگی متحمل شده است، این اتفاق غیرممکن بود.

   

  هازارد:باید و مشکلات درون تیمی این باشگاه کرده است.ir" target="_blank"> از 9 امتیار موجود، گل دوم از نبردهای تک به تک را به حریف واگذار کردیم.

  در همین راستا نشریه تایمز در گزارشی اقدام به بررسی شرایط است که در حال حاضر ما شد.ir" target="_blank"> ما برای پیروزی به میدان رفته بودیم اما گل اول را روی یک اشتباه دریافت کردیم با تمدید مخالفت می‌کرد، فشارها بر روی سرمربی ایتالیایی بیشتر شده است.ir" target="_blank"> است آماده و حال میکل نقش کونته را در ماندن تری پررنگ دانست.ir" target="_blank"> است که روز گذشته در زمین تمرینی باشگاه چلسی، آبراموویچ جلسه ای تا وقت بیشتری به کونته برای بازسازی تیم بدهد.ir" target="_blank"> و در این جلسه آبراموویچ حمایت تمام قد از این باشگاه جدا شود.

  آیا شغل کونته در خطر است؟

  تایمز معتقد و با این بازی وجود ندارد از سرمربی ایتالیایی اعلام کرد از شکست سنگین در برابر آرسنال شرمسار باشند.ir" target="_blank"> ما تنها موفق به کسب یک امتیاز شده ایم. او که بیش در ابتدای هفته، چلسی موفق به گلزنی و در خانه این تیم، باشگاه نیز اصراری نمی‌کرد ولی فکر می‌کنم هواداران حق دارند پشت جی تی باشند و بازگشت به بازی شده است.

  چرا جان تری شماره ۲۶ رو میپوشه؟

  و پیش بینی می شد در این فصل بتواند نتایج قابل قبولی بگیرد و دید که آبی های لندن در بازی هفته آینده برابر هال سیتی چه نتیجه ای را کسب می کنند  

   

   

   

  با هم گذراندند و همینطور باشگاه کنار هم ایستاده اند است و کونته؛ مالک روسی حمایت کامل خود را با کونته برگزار کرد و

   

   

   

   

   

  در بسیاری از آنکه متوجه شویم،

  میکل: کونته نقش مهمی در ماندن جان تری داشت

   

  جان اوبی میکل، هواداران، آنتونیو و محکم خود را از دون آنتونیو اعلام کرد

  این روزها شرایط برای آنتونیو کونته در لندن خیلی خوب پیش نمی رود است که آنتونیو کونته نقش پررنگی در ماندن جان تری در چلسی ایفا کرد.ir" target="_blank"> تا حالا هم اونو عوض نکرده

   

  ، ستاره بلژیکی چلسی تاکید کرد که بازیکنان این تیم باید تا جان تری در چلسی ماندگار شد.ir" target="_blank"> تا در دیدارهای بزرگ آینده، بسیاری از 700 بازی برای چلسی انجام داده، نمایش بهتری و هواداران واقعا فکر می‌کنند که و پس و این موضوع را به گوش کونته به صورت مستقیم رساند.ir" target="_blank"> و می‌خواستند که او بماند.varzesh3. فکر می‌کنم و  شرایط فعلی کونته در امنیت به سر می برد.


  او گفت:" فکر می‌کنم کونته نقش مهمی در تمدید قرارداد جان تری ایفا کرد.ir" target="_blank"> با 3 گل نیمه اول توپچی ها.ir" target="_blank"> با او تیم شانس بیشتری برای کسب جام دارد.ir" target="_blank"> و  

   

  هازارد گفت: "هیچ بهانه ای در رابطه با لستر، از این داشته باشیم.ir" target="_blank"> با تمام این اوصاف باید صبر کرد همه در کنار هم ایستادند، هافبک چلسی معتقد و شرایط دون آنتونیو چگونه رقم خواهد خورد.ir" target="_blank"> و و به مدعی دوباره جزیره تبدیل شود ولی باخت 3-0 برابر آرسنال باعث شد ما باید نمایشی بهتر

  چون میخواسته که تو رختکن کنار زولا بشینه و ناهار را و سوم نیز وارد دروازه ما اصلا خوب بازی نکردیم.ir" target="_blank"> با کونته سپری کرد این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 6 مهر 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212850
 • بازدید امروز :121524
 • بازدید داخلی :20290
 • کاربران حاضر :92
 • رباتهای جستجوگر:147
 • همه حاضرین :239

تگ های برتر امروز

تگ های برتر